• Збережіть свої нерви, гроші та репутацію! Не купуйте продукцію під назвою LAUNCH на сайтах по типу ОЛХ та подібним ним національним платформам "чесних оголошень" та "маркетплейсам". Щотижня, на різних ресурсах, за нашим запитом видаляється близько 200 нових об'яв про продаж контрафакту під брендом LAUNCH.
  • Не платіть шахраям на особисті номери карток! Оплата офіційної продукції під брендом LAUNCH здійснюється тільки на офіційні реквізити підприємства ТОВ Лаунч Україна. ТОВ "ЛАУНЧ УКРАЇНА" ЄДРПОУ 39803574, Розрахунковий рахунок UA583515330000026008052121754, МФО 351533.
  • Не дозволяйте комусь обманювати та наживатися на Вас! Економлячи, та купуючи більш дешеву контрафактну продукцію під брендом LAUNCH, Ви підтримуєте та стимулюєте шахраїв до більш рішучих кроків у порушенні прав законних правовласників.
  • Продаж контрафактної продукції LAUNCH на території України переслідується за законом! Використання такої продукції може призвести до непоправної втрати працездатності майна ваших клієнтів. Так звана "гірлянда" на панелі приладів автомобіля або ще гірше - вийшовший з ладу електронний блок управління (ЕБУ).
  • Національний домен верхнього рівня для України! За законом України доменне ім'я в зоні .ua має право реєструвати тільки власник торгової марки. Тому, купуючи товари на нашому сайті https://launch.ua/ Ви можете бути спокійні та впевнені у офіційності продукції під брендом LAUNCH. Це так само просто і надійно, як купувати кросівки adidas на сайті adidas.ua

Детальніше, як не стати жертвою шахраїв, ми розповідаємо у відео на нашому YouTube каналі. Обов'язково подивіться!

Якщо ви сумніваєтесь у офіційності продукту під брендом LAUNCH, перед покупкою, відправте нам серійний номер сканера, або фото "шилдіку" підйомника. Ми встановимо його походження та одразу Вас сповістим про це!

Пошта для листування: zakaz@launch.ua
Телефон гарячої лінії: 0 800 300 351 (безкоштовно з усіх номерів по Україні)