Ми працюємо!!! Робіть замовлення через сайт або дзвоніть.
Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Блог

 • Якщо Ви сумніваєтесь у офіційності продукту під брендом LAUNCH, відправте нам серійний номер сканера, або фото шилдіку підйомника. Ми встановимо його походження та одразу Вас сповістим про це.
  4 листопада 2021
 • Обслуговування довгобазних автомобілів - це легко! Конструкція трисекційних лап витримує підвищене вагове навантаження. Управляється з однієї колони механічним важелем через тросову систему (модель TLT250AT) і пультом (модель TLTE-40SCA).
  7 жовтня 2021
 • Підйомники LAUNCH TLT-235SB і PEAK 208 близько 10 років використовуються на автосервісах України. Протягом цього періоду заводи виробники модернізували свою продукцію з огляду на тенденції сучасного ринку. У статті наочно видно відмінності двох підйомників, випущених на двох різних заводах Китаю.
  25 серпня 2021
 • У статті наведено порівняльні таблиці автосканерів. Переваги і недоліки всіх сканерів в одній таблиці.
  20 липня 2021
 • У статті наведено порівняльні характеристики професійного електрогідравлічного підйомника марки LAUNCH з бюджетними китайськими варіантами.
  8 червня 2021
 • Тема вибору діагностичного обладнання залишається найбільш актуальною не тільки для тих, хто збирається купити свій перший сканер, але і, як це не дивно, для досвідчених фахівців теж. Насправді, все дуже просто - «tables have turned», що в розмовному перекладі - часи змінюються. Причому дуже швидко. Вчора у діагноста був сучасний сканер, а сьогодні він вже застарів і потрібно знову шукати щось новіше. А буває і так - чи не сканер винен, а фахівець «виріс» і перейшов в іншу «вагову категорію», і знову виникає проблема вибору.
  27 травня 2021
 • Є плани відкрити прибутковий автосервіс? Давайте запустимо його разом! Багаторічний досвід роботи з автосервісами всіх категорій (від приватних гаражів до дилерських станцій) дозволяє нашим співробітникам впевнено і безпомилково рекомендувати те обладнання, яке максимально точно підійде під ваші потреби.
  8 квітня 2021
 • Для початківців і діючих автосервісів ми надаємо унікальні кредитні умови на придбання якісного обладнання та інструменту для обслуговування автомобілів. Головна наша перевага - це можливість підписання договору розстрочки без% як з комерційним банком, так і за державною програмою "Доступні кредити 5-7-9%". Обидва напрямки - це новий виток Вашого бізнесу, завдяки високій швидкості оформлення, простоті отримання і установки устаткування, а також надання всієї необхідної технічної підтримки і навчання з нашого боку.
  2 квітня 2021
Вгору