Компанія Гранд Інструмент основний імпортер якісного і професійного обладнання в Україну існує з 2004 року. Ми піклуємося про кожного свого клієнта пропонуючи виключно якісне та надійне обладнання, яке допомагає розвивати Ваш бізнес і збільшувати обороти постійних клієнтів.

Вирішуючи які саме професійні підйомники імпортувати на територію України ми порівняли самі ходові китайські бренди. Особливу увагу було приділено конструкції підйомників, так як від її надійності залежить вантажопідйомність і можливість витримувати вантаж на максимально допустимій висоті. Також враховувалися технічні моменти: порівнювалися характеристики основних робочих механізмів і використовуємих при виробництві матеріалу.

Результати порівнянь, проведені фахівцем нашого сервісного центру, показали перевагу підйомників LAUNCH по 15 пунктам:

1. Вага

Площа перетину профілю колони підйомника LAUNCH на 10% перевищує показники інших марок. Це можна перевірити помірявши товщину стінок колон або порівнявши загальну вагу конструкцій. Вага двох колон підйомника LAUNCH з вантажопідйомністю 3,5 тонни становить 615 кг, а аналогів - 550кг. Що є основним доказом кращої несучої здатності і надійності обладнання.

Вес подъемника LAUNCH

2. Основи колон

Порівняння основ колон (підошви обпирання на бетонну основу) показало, що LAUNCH перевищує свої аналоги по площі на 15%. Отже, при роботі з максимальним вантажем, не виникне продавлювання, руйнування підлог і перекосу конструкції.

Площадь основания

3. Захисний жолоб

Виключно в підйомниках LAUNCH присутній захисний жолоб для тросів, що зменшує знос троса і вберігає гідроциліндр від попадання забруднень.

Защитный желоб

4. Ролики для тросів

У фірмових підйомниках LAUNCH ролики для тросів виконані з захистом від випадкового зльоту троса, у інших китайських підйомників такий захист в конструкції відсутній. Цей критерій дуже важливий так як гарантує безпечну роботу персоналу захищаючи від падіння автомобіля з висоти.

Защита троса

5. Пластина для кріплення ролика

У підйомниках LAUNCH використовується більш товста пластина для кріплення ролика. Це забезпечує більш істотний коефіцієнт запасу при роботі з максимальними навантаженнями.

Пластина

6. Трос

У китайських підйомниках застосовується трос перетином 8,5 мм. У підйомниках LAUNCH такий діаметр використовується тільки на обладнанні з вантажопідйомністю до 3 тонн, понад 3 тонн використовується трос в 10 мм (це на 15% більше!). Трос при роботі стирається і чим менше його діаметр, тим частіше його доведеться міняти.

Тросс

7. Ролик

Так само надійність підйомника LAUNCH підтверджує ролик для несучої ланцюга. Який більш потужний ніж у китайських аналогів. А сама ланцюг на 1 мм ширше.

Цепь

8. Зварні шви

Зварні шви підйомників LAUNCH виконані високотехнологічними роботизованими способами і безперервні, що зустрічається не у всіх китайських аналогах.

Сварные швы

9. Гумова накладка

На підйомниках LAUNCH гумова накладка для захисту дверей автотранспорту більше за площею і візуально відрізняється за якістю від аналогів. Дана накладка зменшує ризик пошкодження дверей при виконанні робіт.

Накладка на колону

10. Захисні пластини

Тільки на підйомниках LAUNCH на каретках є захисні пластини захищающі ланцюг і весь вузол від сторонніх предметів і попадання одягу майстра.

Защитная пластина

11. Каретка

На підйомниках LAUNCH каретка розбірна - це дозволяє зазначеним підйомників LAUNCH прослужити довше аналогів виготовлених в Китаї, так як є можливість заміни фторопластових пластин, які з часом зношуються.

Разборная колонна

Від кареток залежить жорсткість фіксації автомобіля на підйомнику, чи буде ваш автомобіль хитатися безпосередньо залежить від їх конструкції. Конструкція кареток витримує великі навантаження на підйомнику LAUNCH, оскільки виконана з сплавів сталі зі спеціальною обробкою і має більш надійніше вузли з'єднання та кріплення до підйомника.

Конструкция кареток

12. Товщина лап

Показник товщини лап у підйомників LAUNCH на пару сантиметрів вище китайських аналогів, відповідно вони витримають більш вагому навантаження.

Толщина лап

13. Металеві підкладки

Для вирівнювання колони при монтажі у підйомників LAUNCH використовуються металеві підкладки, а у аналогів ці підкладки пластикові. Пластик не надійний матеріал і не витримує серйозних навантажень на здавлювання, тому при початку робіт така підкладка може розсипатися і підйомник перекоситься.

Подкладки

14. Лапи підйомника

Лапи підйомника LAUNCH оснащені високоякісними еластичними полімерними накладками, а не як в аналогах - пластиковими. За рахунок свого високотехнологічного матеріалу накладки будуть служити довгий час економлячи Ваш бюджет.

Проставки